Tisztségviselő választás a Magyar Közlekedési Szövetségben

A Magyar Közlekedési Szövetség tisztújító Közgyűlést tartott 2023. február 16-án, amelyen a módosított Alapszabály elfogadása mellett az új tisztségviselők is megválasztásra kerültek.

A Szövetség Elnökének a korábban a tisztséget már több cikluson át betöltő Dr. Várszegi Gyula, míg az új társvezető pozíciót jelentő ügyvezető alelnöki tisztségre Dr. Takács Péter egyhangúlag kerültek megszavazásra. Ők, mint a szövetség fő irányítói automatikusan az Elnökség tagjai is, mely vezető szerv további tagjai: Dr. Tenk Gábor (INTER TAN-KER Zrt.), Demeter Péter (MVK Zrt.), Fajcsák Lajos (BKK Zrt.), Keszthelyi Tibor (FŐMTERV Zrt.) urak lettek.

A Felügyelőbizottság elnökének Bolla Tibor (BKV Zrt.), tagjainak Dr. Ludvig László (Siemens Mobility Kft.), Horváth Gábor (Műszer Automatika Kft.),Tóth Szabolcs (DKV Zrt.) kerültek megválasztásra.

A megválasztottak mandátuma 2026. április 30-ig szól.