Szövetségünk csatlakozott a WHO prevenciós kampányához

Szövetségünk a Közlekedéstudományi Egyesület felkérésére csatlakozott a influenza és COVID-19 fertőzés terjedése elleni prevenciós népegészségügyi kampányhoz, melyet WHO Magyarországi Irodája az Emberi Erőforrások Minisztériumával, az Innovációs és Technológiai Minisztériummal együttműködve, illetve az NVTNM egyetértésével szervez. Ennek keretében az alábbi - a higiénés előírások betartását és a maszkhasználatot népszerűsítő - plakát kihelyezését tervezzük a közösségi közlekedési járműveken és az utasforgalmi létesítményeken.

Bízunk benne, hogy ezzel a kezdeményezéssel mi is hozzájárulhatunk a lakosság szemléletformálásához, és ezáltal a jelen helyzetben az egyéni felelősség fontosságának tudatosításához.

WHO prevenciós kampány